Atribuită
Anunț de participare
APARATE DE AER CONDITIONAT - 16 buc.
- Număr anunț
- SCN1059108
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.040 RON
- Valoare atribuită
- 31.040 RON
- Data publicării
- 22.11.2019 13:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1031801
- Termen limită
- 03.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070699
Documente
Documentația de atribuire
- 3.II. Instructiuni ofertanti aparate de aer conditionat .docx.p7s
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1070699.pdf
- Formulare Aparate aer conditionat.doc.p7s
- Formularul Centralizator preturi Aparate de aer conditionat.xls.p7s
- Model Anexa Contract aparate de aer conditionat.xls.p7s
- Model contract Aparate de aer conditionat .doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020
Valoare atribuită
31.040 RON
din 31.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro