Atribuită
Anunț de participare
Ansamblu tractor cu motocositoare retropurtata
- Număr anunț
- SCN1059051
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
- Furnizor / câștigător
- PLANEO TRADING SRL (CUI 15240958)
- Cod CPV
- 16710000-5 · Tractoare agricole cu insotitor uman (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 609.243,70 RON
- Valoare atribuită
- 609.240 RON
- Data publicării
- 22.11.2019 08:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1029508
- Termen limită
- 02.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070615
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini achizitie Ansamblu tractor cu motocositoare.pdf.p7s
- Documentatie atribuire Ansamblu tractor cu motocositoare.pdf.p7s
- Draft contract furnizare Ansamblu tractor cu motocositoare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1070615.pdf
- Formulare Ansamblu tractor cu motocositoare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PLANEO TRADING SRL CUI RO 15240958
Valoare atribuită
609.240 RON
din 609.243,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro