Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat
Acord cadru de furnizare set anual pentru sistem de monitorizare continua a glicemiei (cu senzori pentru un an)
- Număr anunț
- CN1017084
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.439.680 RON
- Valoare atribuită
- 7.349.250 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1036039
- Termen limită
- 20.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 226-553545
- Documentație de atribuire
- DF1070344
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.doc.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Contract subsecvent.docx.p7s
- FisaDate_DF1070344.pdf
- FORMULARE SICAP.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELPIS LOGIC BUSINESS S.R.L. CUI RO27901719
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA CUI RO 11653560
Valoare atribuită
7.349.250 RON
din 8.439.680 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 1.090.430 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.