Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Achizitionarea si implementarea unui sistem informatic de management al documentelor, care sa fie integrat cu actuala aplicatie care ruleaza in cadrul Politiei Locale Galati - „Software de evidenta si baza de date documente operative”
- Număr anunț
- SCN1059219
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 48311000-1 · Pachete software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 199.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.11.2019 15:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1030511
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070856
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract de furnizare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1070856.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Intructiuni ofertanti-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
199.000 RON
din 200.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.