- Număr anunț
- SCN1059215
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240.980 RON
- Valoare atribuită
- 298.283,95 RON
- Data publicării
- 25.11.2019 15:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1031535
- Termen limită
- 05.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070852
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEOCOR TRADE IMP-EXP SRL CUI 14255365
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMIGA PROD IMPEX SRL CUI RO 3821620
Valoare atribuită
298.283,95 RON
din 240.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro