Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Contract de furnizare autoutilitare

Număr anunț
SCN1059295
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443.697,48 RON
Valoare atribuită
440.743,98 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
26.11.2019 13:51
Anunț de atribuire
SCNA1029553
Termen limită
06.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063407

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN NORD SRL CUI 29300928

Valoare atribuită

440.743,98 RON

din 443.697,48 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 2.953,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.