Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului de investitie “Retea canalizare menajera pe strazile Dobrila Eugen, Molidului si Fagetului din cartierul Burdujeni Sat”

Număr anunț
SCN1059268
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
EURO EST GROUP SRL (CUI 15049525)
Cod CPV
45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.843.221,80 RON
Valoare atribuită
1.827.891 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
26.11.2019 11:21
Anunț de atribuire
SCNA1032025
Termen limită
17.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070922

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
EURO EST GROUP SRL CUI RO 15049525
Asociați 2
TOPGEOSYS SRL CUI RO 17628884

Valoare atribuită

1.827.891 RON

din 1.843.221,80 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 15.330,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.