Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat
SERVICII DE PROIECTARE TEHNICĂ ȘI EXECUȚIE PENTRU ”LUCRARI DE REABILITARE SI MODERNIZARE RETEA DE ILUMINAT PUBLIC COMUNA FELDRU, JUDEȚUL BISTRITA-NASAUD”
- Număr anunț
- SCN1059250
- Autoritate contractantă
- Comuna Feldru (Primaria comunei Feldru) (CUI 4427048)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 799.419,33 RON
- Valoare atribuită
- 772.242,50 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2019 10:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1034756
- Termen limită
- 12.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070908
Documente
Documentația de atribuire
- avize_acorduri_CU.rar.p7m
- Caiet de sarcini_R1.rar.p7m
- FisaDate_DF1070908.pdf
- Formulare Feldru iluminat.rar.p7m
- model de contract Feldru iluminat.rar.p7m
- SF ILUMINAT PUBLIC FELDRU BN.part1.rar.p7m
- SF ILUMINAT PUBLIC FELDRU BN.part2.rar.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Terți + subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831
Valoare atribuită
772.242,50 RON
din 799.419,33 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 27.176,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.