Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
DJCL18 - Extindere conducta aductiune Isvarna - Craiova fir II Tronson II
- Număr anunț
- CN1018609
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- EUSKADI SRL (CUI 17021083)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.483.027 RON
- Valoare atribuită
- 112.483.027 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1062259
- Termen limită
- 18.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 027-062878
- Documentație de atribuire
- DF1074575
Documente
Documentația de atribuire
- CL18.A-2019 - caiet de sarcini v1.part1-semnat.rar.p7s
- CL18.A-2019 - caiet de sarcini v1.part2-semnat.rar.p7s
- CL18.A-2019 - caiet de sarcini v1.part3-semnat.rar.p7s
- CL18.A-2019 - caiet de sarcini v1.part4-semnat.rar.p7s
- CL18.A-2019 - caiet de sarcini v1.part5-semnat.rar.p7s
- CL18.B-2018 - anexa fisa de date - detalii factori evaluare v1-semnat.pdf.p7s
- CL18.C-2019 - conditii contractuale v1-semnat.rar.p7s
- CL18.D-2019 - formulare v1-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1074575.pdf
DUAE
Control ex-ante
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EUSKADI SRL CUI RO 17021083
Terți susținători 1
VDH AD (VODSTROI 98 AD) CUI BG119081953
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HIDROCONSTRUCTIA SA CUI RO 1556820
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ERPIA SA CUI RO 3730956
Terți susținători 1
CONSORZIO STABILE EBG CUI 02858031202
Valoare atribuită
112.483.027 RON
din 112.483.027 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro