Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,9% sub estimat
Echipamente individuale de protectie
- Număr anunț
- CN1018692
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
- Cod CPV
- 18424000-7 · Manusi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392.879 RON
- Valoare atribuită
- 200.565 RON 48,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2020 08:52
- Anunț de atribuire
- CAN1036809
- Termen limită
- 10.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075885
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RHINO SAFETY S.R.L. CUI RO 26686981
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROTECT STYL INDUSTRY SRL CUI 25841602
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL SISTEM SRL CUI RO 15047800
Valoare atribuită
200.565 RON
din 392.879 RON estimat
48,9%
Adjudecat la 51,1% din estimat · economie 192.314 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.