Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Lucrari de renovare la cladirile apartinand Sectiei Mures, Str. Libertatii, nr. 110, jud. Mures
- Număr anunț
- SCN1059401
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347.846,72 RON
- Valoare atribuită
- 339.900 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2019 14:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1033030
- Termen limită
- 16.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071133
Documente
Documentația de atribuire
- 2- CAIET DE SARCINI-LUCRARI DE RENOVARE SECTIA MURES.mediu-2019-2.docx.p7s
- 3 - Instructiuni ofertanti -LUCRARI DE RENOVARE-SECTIA MURES - 2019.docx.p7s
- 4 - MODEL CONTRACT LUCRARI DE RENOVARE SECTIA MURES- 2019.docx.p7s
- 5- Anexa 1_ Contract de LUCRARI DE RENOVARE SECTIA MURES -2019.xls.p7s
- 6 - Modele FORMULARE - LUCRARI DE RENOVARE SECTIA MURES- 2019 .doc.p7s
- FisaDate_DF1071133.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Valoare atribuită
339.900 RON
din 347.846,72 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 7.946,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.