Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
compresor de aer comprimat
- Număr anunț
- SCN1059382
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.177,31 RON
- Valoare atribuită
- 56.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2019 13:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1030422
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071103
Documente
Documentația de atribuire
- caietdesarcini.pdf.p7s
- clauzecontractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071103.pdf
- formulare.pdf.p7s
- instructiunicandidati.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAGER MEDICAL ROMANIA CUI RO 2836925
Valoare atribuită
56.000 RON
din 56.177,31 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 177,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.