Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
„Construire si dotare de ateliere, laboratoare si amfiteatru in cadrul Colegiului Latcu Voda, oraș Siret, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1059375
- Autoritate contractantă
- Orasul Siret (CUI 4440985)
- Furnizor / câștigător
- ADN GLOBAL EARTH SRL (CUI 37853031)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.344.657 RON
- Valoare atribuită
- 3.333.391,46 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2019 11:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1031796
- Termen limită
- 12.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071092
Documente
Documentația de atribuire
- 0. Memoriu justificativ diferente SF-Pth.pdf.p7s
- 0. Nota explicativa verificare Pth.pdf.p7s
- 1. Pth Siret B - parte scrisa.pdf.p7s
- 2. Pth Siret B - parte desenata.part1.rar.p7s
- 2. Pth Siret B - parte desenata.part2.rar.p7s
- 2. Pth Siret B - parte desenata.part3.rar.p7s
- 2. Pth Siret B - parte desenata.part4.rar.p7s
- 3.1 Liste de cantitati fara valori.part1.rar.p7s
- 3.1 Liste de cantitati fara valori.part2.rar.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract executie lucrari Formular 6 laboratoare latcu Voda.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071092.pdf
- FISE TEHNICE- LABOARATOARE SIRET.pdf.p7s
- Formulare - laboratoare Latcu Voda.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADN GLOBAL EARTH SRL CUI 37853031
Terți susținători 1
ANTRAMICONS S.R.L. CUI RO 31645856
Subcontractanți 1
LUHAN SRL CUI RO 2560454
Valoare atribuită
3.333.391,46 RON
din 3.344.657 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 11.265,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.