Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,7% sub estimat
Diverse scule de mana,unelte manuale electromecanice si pneumatice, lanterne
- Număr anunț
- SCN1059351
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 42652000-1 · Unelte manuale electromecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.638 RON
- Valoare atribuită
- 53.973,70 RON 24,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2019 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1031499
- Termen limită
- 16.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071060
Documente
Documentația de atribuire
- CS Nr.79 din 04.11.2019.docx.p7s
- FisaDate_DF1071060.pdf
- Sect. II - INSTRUCTIUNI OFERTANTI-Div. scule de mana,unelte ..3 loturi.docx.p7s
- Sect.IV Proiect de contract-Diverse scule .....3 loturi.docx.p7s
- Sect. V MODELE DE FORMULARE-Div. scule de mana,unelte ..3 loturi.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 53.973,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diverse scule de mana | — | S.C. UNIOR-TEPID S.R.L. S.R.L. | 34.677,70 RON |
| 2 | Unelte manuale electromecanice si pneumatice | — | SFERA | 19.296 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SFERA SRL CUI RO 13765161
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MIG INTERANTIONAL SRL CUI 30375940
Valoare atribuită
53.973,70 RON
din 71.638 RON estimat
24,7%
Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 17.664,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.