Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 68,0% sub estimat
Achizitie de suplimente alimentare
- Număr anunț
- CN1018748
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA REMEDIA SRL (CUI 3177830)
- Cod CPV
- 33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.743,48 RON
- Valoare atribuită
- 32.270,97 RON 68,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2020 14:43
- Anunț de atribuire
- CAN1033260
- Termen limită
- 16.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076065
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 2 centre DGAPSC SUCEAVA.xlsx.p7s
- anexa clauze contractuale si obligatorii .xls.p7s
- Clauze contractuale obligatorii .doc.p7s
- CS suplimente alimentare.rar.p7s
- FisaDate_DF1076065.pdf
- Formulare procedura suplimente.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMACIA REMEDIA SRL CUI RO 3177830
Valoare atribuită
32.270,97 RON
din 100.743,48 RON estimat
68,0%
Adjudecat la 32,0% din estimat · economie 68.472,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.