Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat

Elaborare proiect pentru autorizarea executării lucrărilor (PAC/DTAC), proiect tehnic pentru execuţia lucrărilor (PT), asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada executării lucrărilor și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții: Lot 1 – Modernizare str Nicolae Firu Lot 2 – Modernizare str Radu Enescu Lot 3 – Modernizare Str Eremia Grigorescu Lot 4 – Modernizare Str Trotusului – tronson cuprinsintre str Henrik Ibsen – Strada Veteranilor Lot 5 – Pod peste paraul Peta inclusiv legatura intre strada Radu Enescusi str Trotusului cod unic de identificare: 4230487/2020/8

Număr anunț
CN1018834
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
DRUMURI ORASENESTI SA (CUI 5148777)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.540.672,12 RON
Valoare atribuită
4.294.407,09 RON 22,5% sub estimat
Data publicării
13.02.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1030856
Termen limită
17.03.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 031-071506
Documentație de atribuire
DF1076006

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 5.540.672,12 RON Adjudecat: 4.294.407,09 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Modernizare Str Nicolae Firu 175.037,60 RON GENERAL STANDARD ANTREPRENOR GENERAL 170.488,31 RON ↓2,6%
2 Modernizare strada Cheile Turzi 1.598.885,79 RON DRUMURI ORASENESTI S.A. 1.756.505,08 RON
3 Modernizare strada GENERAL EREMIA GRIGORESCU 1.292.047,08 RON TREBOR DRUM CONSTRUCT SRL 1.431.587,38 RON
4 Modernizare Str Trotusului – tronson cuprinsintre str Henrik Ib… 813.251,18 RON DRUMURI BIHOR 935.826,32 RON
5 Pod peste paraul Peta inclusiv legatura intre strada Radu Enesc… 1.661.450,47 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Asociați 2
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.294.407,09 RON

din 5.540.672,12 RON estimat 22,5%

Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 1.246.265,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.