Anulată
Anunț de participare
Servicii de acordare a unui imprumut bancar - linie de credit în valoare de 100.000.000 lei pentru asigurarea resurselor financiare necesare derulării unor obiective de investiţii publice de interes judeţean
- Număr anunț
- CN1018720
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Cod CPV
- 66113000-5 · Servicii de acordare de credit (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.632.801,64 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1041171
- Termen limită
- 18.03.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 029-067373
- Documentație de atribuire
- DF1075980
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 Stadiul investitiilor 1 la 31.12.2019 .pdf.p7s
- Anexa 1 Stadiul investitiilor 2 la 31.12.2019 .pdf.p7s
- Anexa 1 Stadiul investitiilor 3 la 31.12.2019 .pdf.p7s
- Anexa 1 Stadiul investitiilor 4 la 31.12.2019 .pdf.p7s
- Anexa 1 Stadiul investitiilor 5 la 31.12.2019 .pdf.p7s
- Anexa 1 Stadiul investitiilor 6 la 31.12.2019 .pdf.p7s
- Anexa 1 Stadiul investitiilor 7 la 31.12.2019 .pdf.p7s
- Anexa 2 Stadiul investitiilor la 31.12.2019.pdf.p7s
- Anexa la Caietul de sarcini Calcul estimativ al costurilor.pdf.p7s
- Caiet de sarcini SERVICII ACORDARE IMPRUMUT BANCAR.pdf.p7s
- Certificat atestare fiscala ANAF.pdf.p7s
- Certificat insolventa.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1075980.pdf
- HCJ nr 254 din 30.11.2019.pdf.p7s
- Hotarari CJ indicatori tehnico-economici.pdf.p7s
- Registrul datoriei publice.pdf.p7s
- Sectiunea Formulare.docx.p7s
- Situatia creditelor in derulare.pdf.p7s
- Situatia litigiilor.pdf.p7s
- Situatia platilor restante la 31.12.2019.pdf.p7s
- Situatia privind gradul colectare venituri 2019.pdf.p7s
- Situatii financiare 2017.rar.p7s
- Situatii financiare 2018.rar.p7s
- Situatii financiare 2019.rar.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.