Atribuită Anunț de participare

Echipamente de masurare, control si determinare

Număr anunț
SCN1059592
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
MB TELECOM-LTD SRL (CUI 6612564)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226.300 RON
Valoare atribuită
226.283,23 RON
Data publicării
29.11.2019 15:20
Anunț de atribuire
SCNA1035651
Termen limită
23.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1071276

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 226.300 RON Adjudecat: 226.283,23 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat de masurat magnetismul pigmentilor din cerneala 222.800 RON MB Telecom Ltd 222.800 RON
2 Dozimetru de arie 3.500 RON GRIMAS CONTROL 3.483,23 RON ↓0,5%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRIMAS CONTROL SRL CUI RO 23832446

Valoare atribuită

226.283,23 RON

din 226.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.