Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Acord cadru furnizare cartofi
- Număr anunț
- SCN1059538
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.980 RON
- Valoare atribuită
- 20.440 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2019 10:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1030330
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071310
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_signed.pdf
- Clauze contractuale_signed.pdf
- FisaDate_DF1071310.pdf
- Formulare cartofi noiembrie 2019_signed.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Valoare atribuită
20.440 RON
din 21.980 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 1.540 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.