Atribuită Anunț de participare

CONTRACT DE LUCRARI (PROIECTARE SI EXECUTIE) IN CADRUL PROIECTULUI ’’REABILITARE TERMICA, MODIFICARI INTERIOARE SI EXTINDERE SCOALA GIMNAZIALA AFUMATI CORP C1"

Număr anunț
SCN1059531
Autoritate contractantă
COMUNA AFUMATI (CUI 5001953)
Furnizor / câștigător
DROEXPERT DAVCONS S.R.L. (CUI 39440155)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.768.097,98 RON
Valoare atribuită
2.768.000 RON
Data publicării
29.11.2019 09:58
Anunț de atribuire
SCNA1032011
Termen limită
16.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067627

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
MARIAD INTERCONS SRL CUI RO 22140234

Valoare atribuită

2.768.000 RON

din 2.768.097,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.