Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare tehnica la faza PTh+DE+CS inclusiv DTAC si DTOE, respectiv asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata perioada de executie a lucrarilor pentru obiectivul de investitii„”REABILITARE, MODERNIZARE SI EXTINDERE SEDIU PRIMARIE, Comuna Dobârlău, județul Covasna”
- Număr anunț
- SCN1059522
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBARLAU (CUI 4404575)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROPRECIZIA A.G. SRL (CUI 25609735)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.300 RON
- Valoare atribuită
- 16.300 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 09:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1031497
- Termen limită
- 16.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071300
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.docx.p7s
- CONTRACT DE ACHIZITIE PUBLICA DE SERVICII (1)-semnat.docx.p7s
- dali parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- dali p desenata 1-semnat.pdf.p7s
- dali p desenata 2-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071300.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- rap expeetiza sediu primarie-semnat.pdf.p7s
- ridic topo sediu primarie-semnat.pdf.p7s
- studiu geo sediu primarie-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROPRECIZIA A.G. SRL CUI RO 25609735
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ATELIER DE PROIECTARE GTT S.R.L.-D. CUI RO 29768571
Valoare atribuită
16.300 RON
din 16.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro