Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
Achizitie Autoutilitara cu bena basculabila
- Număr anunț
- SCN1059612
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI REISER SA (CUI 10470956)
- Furnizor / câștigător
- EAST TRUCK CENTER SRL (CUI 34033738)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206.000 RON
- Valoare atribuită
- 197.437,50 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.11.2019 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1029658
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071411
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini - Autoutilitara cu bena basculabila-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071411.pdf
- Formular contract-semnat.pdf.p7s
- Modele de formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EAST TRUCK CENTER SRL CUI 34033738
Valoare atribuită
197.437,50 RON
din 206.000 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 8.562,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.