Atribuită
Anunț de participare
Dotare cu echipamente PSI
- Număr anunț
- CN1017303
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL (CUI 1127682)
- Cod CPV
- 34144213-4 · Vehicule de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.252.983,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.252.983,20 RON
- Data publicării
- 30.11.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1042918
- Termen limită
- 16.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 232-570190
- Documentație de atribuire
- DF1071113
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL CUI RO 1127682
Valoare atribuită
5.252.983,20 RON
din 5.252.983,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro