Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat
Cartofi proaspat curatati
- Număr anunț
- CN1018875
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
- Furnizor / câștigător
- AMA FRUCT CP SRL (CUI 28103545)
- Cod CPV
- 15313000-5 · Cartofi transformati (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408.387,80 RON
- Valoare atribuită
- 352.987,94 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2020 14:53
- Anunț de atribuire
- CAN1032015
- Termen limită
- 27.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076487
Documente
Documentația de atribuire
- 20200210_N_A##_Alte instructiuni - Ordin 1017 din 2019 cartofi proaspeti-[02022].doc.p7s
- 20200210_N_A##_caiet sarcini cartofi proaspeti-[02022].doc.p7s
- 20200210_N_A##_Clauze contractuale obligatorii cartofi proaspeti-[02022].docx.p7s
- 20200210_N_A##_Formularecartofi proaspeti-[02022].doc.p7s
- FisaDate_DF1076487.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANM HOLDERS SRL CUI RO14996245
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GRANBIS SRL CUI RO 6115158
Valoare atribuită
352.987,94 RON
din 408.387,80 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 55.399,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.