Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Expertiza tehnica pentru sectorul DN 6, Alexandria – Craiova, km 132-435 – km 185-230
- Număr anunț
- CN1018930
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL ROAD SRL (CUI 17918608)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232.500 RON
- Valoare atribuită
- 225.000 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1035552
- Termen limită
- 07.04.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 033-077608
- Documentație de atribuire
- DF1076389
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Formulare.doc.p7s
- 4.Contract servicii ET DN6 Alexandria-Craiova.pdf.p7s
- 6. Anexa nr. 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1076389.pdf
Control ex-ante
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL ROAD SRL CUI 17918608
Valoare atribuită
225.000 RON
din 232.500 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 7.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.