Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat

Achizitie servicii de printare, copiere, scanare si fax documente in cadrul Sediului Central SRTV, precum si la Studiourile Teritoriale si asigurarea unui punct unic de printare, copiere si scanare in interiorul SRTv, pentru anul 2020.

Număr anunț
SCN1059649
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
ROEL SRL (CUI 1596786)
Cod CPV
72512000-7 · Servicii de gestionare a documentelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.663,87 RON
Valoare atribuită
126.300 RON 9,6% sub estimat
Data publicării
02.12.2019 13:03
Anunț de atribuire
SCNA1042637
Termen limită
20.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1071485

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROEL SRL CUI RO 1596786

Valoare atribuită

126.300 RON

din 139.663,87 RON estimat 9,6%

Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 13.363,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.