Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,7% sub estimat
Achizitia de Sistem WI-FI acces retea proprie si Internet
- Număr anunț
- CN1018885
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- DATANET SYSTEMS SRL (CUI 10363046)
- Cod CPV
- 32510000-1 · Sistem de telecomunicatii fara fir (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940.000 RON
- Valoare atribuită
- 435.250 RON 53,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2020 16:25
- Anunț de atribuire
- CAN1039804
- Termen limită
- 24.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076512
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT SISTEM WI-FI.docx.p7s
- FisaDate_DF1076512.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Valoare atribuită
435.250 RON
din 940.000 RON estimat
53,7%
Adjudecat la 46,3% din estimat · economie 504.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.