Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,2% sub estimat
Mobilier (paturi si noptiere)si saltele - S.R.T.F.C. Brașov – împărțită pe două loturi
- Număr anunț
- SCN1059776
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- C & A PHOENIX ART SRL (CUI 30195559)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.910 RON
- Valoare atribuită
- 21.129 RON 41,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2019 16:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1032395
- Termen limită
- 16.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071667
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare Mobilier ,saltele-2 loturi 2019 -semnat.doc.p7s
- 3. Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- 4.1 Model Contract-semnat.pdf.p7s
- 4.2 Model Contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071667.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 21.129 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1:Mobilier (paturi ,noptiere) la Depoul Sibiu - SRTFC Bra… | — | C&A PHOENIX ART | 15.129 RON |
| 2 | Lotul 2 : Saltele la Depoul Sibiu– S.R.T.F.C. Brașov | — | NEW MOB EXPANSION | 6.000 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C & A PHOENIX ART SRL CUI RO 30195559
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEW MOB EXPANSION SRL CUI RO 29328333
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROMODA INTERNATIONAL SRL CUI RO 11331255
Valoare atribuită
21.129 RON
din 35.910 RON estimat
41,2%
Adjudecat la 58,8% din estimat · economie 14.781 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.