Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat

Lucrări de reparații linii CF pentru ridicare restrictii de viteză între stațiile Monor Gledin-Râpa de Jos-Deda pe linia 418, de la km 35+741-39+134

Număr anunț
CN1019016
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
SAMARA SRL (CUI 6537390)
Cod CPV
45234111-7 · Lucrari de constructii de cai ferate urbane (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.969.455,02 RON
Valoare atribuită
1.734.042,48 RON 12,0% sub estimat
Data publicării
17.02.2020 12:03
Anunț de atribuire
CAN1035350
Termen limită
23.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1076934

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAMARA SRL CUI RO6537390
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.734.042,48 RON

din 1.969.455,02 RON estimat 12,0%

Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 235.412,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.