Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,2% sub estimat
Serviciul de supraveghere video a obiectivelor aflate în administrarea Primăriei municipiului Constanța.
- Număr anunț
- SCN1059744
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174.165 RON
- Valoare atribuită
- 126.741,36 RON 27,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2019 13:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1036266
- Termen limită
- 20.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071610
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7m
- FisaDate_DF1071610.pdf
- Modele de formulare.doc.p7m
- propunere contract PRESTARI SERVICII - serviciul de supraveghere video.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Subcontractanți 1
ERIKA POWER SYSTEMS SRL CUI 22407081
Valoare atribuită
126.741,36 RON
din 174.165 RON estimat
27,2%
Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 47.423,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.