Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat
Achizitie buldoexcavator
- Număr anunț
- SCN1059739
- Autoritate contractantă
- ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495.798,31 RON
- Valoare atribuită
- 472.730 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2019 12:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1029731
- Termen limită
- 10.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071609
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini buldo.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071609.pdf
- formulare buldo.pdf.p7s
- instructiuni buldo.pdf.p7s
- model contract buldo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
472.730 RON
din 495.798,31 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 23.068,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.