Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
Proiectare si Executie lucrari necesare realizarii proiectului Modernizare drumuri in satele Fedeleseni, Bratulesti si Farcasen, Comuna Struga, Judetul Iasi
- Număr anunț
- SCN1059713
- Autoritate contractantă
- COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
- Furnizor / câștigător
- EKY-SAM SRL (CUI 9672080)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.484.912,30 RON
- Valoare atribuită
- 6.103.370,04 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2019 09:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1032073
- Termen limită
- 19.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071567
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- DALI Strunga parte desenata.pdf.p7s
- DALI Strunga parte scrisa.pdf.p7s
- Draft contract de lucrari.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071567.pdf
- formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Asociați 1
SIMPA CONSULT SRL CUI RO 17561261
Valoare atribuită
6.103.370,04 RON
din 6.484.912,30 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 381.542,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.