Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,2% sub estimat
Motorina
- Număr anunț
- CN1019093
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.705.000 RON
- Valoare atribuită
- 51.017.670 RON 35,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.02.2020 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1034857
- Termen limită
- 31.03.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 038-090855
- Documentație de atribuire
- DF1077176
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
51.017.670 RON
din 78.705.000 RON estimat
35,2%
Adjudecat la 64,8% din estimat · economie 27.687.330 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.