Atribuită
Anunț de participare
Furnizare, instalare, punere in functiune si instruire personal Aparatura Medicala Generala- Lot 5
- Număr anunț
- CN1019085
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Furnizor / câștigător
- REGIO MED SRL (CUI 31388540)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 774.355,98 RON
- Valoare atribuită
- 774.200,99 RON
- Data publicării
- 22.02.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1042888
- Termen limită
- 26.03.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 038-089356
- Documentație de atribuire
- DF1077147
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1077147.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
- propunere contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REGIO MED SRL CUI RO 31388540
Subcontractanți 3
RIDA S SRL CUI RO16152188
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
ELMED MEDICAL SRL CUI RO 11017750
Valoare atribuită
774.200,99 RON
din 774.355,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro