Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,7% sub estimat
Prestări servicii de elaborare si productie materiale promoționale și diseminare necesare în vederea atingerii obiectivelor stabilite si asumate prin proiectul ”INCLUZIUNE SI EGALITATE DE SANSE POST-2020 - Cadru strategic national de politica pentru incluziunea sociala si egalitatea de sanse post 2020” cod SMIS 129157
- Număr anunț
- SCN1059839
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 72.461,50 RON 80,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2019 13:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1032036
- Termen limită
- 17.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071759
Documente
Documentația de atribuire
- caiet promo.docx.p7s
- FisaDate_DF1071759.pdf
- Formulare materiale promotionale .doc.p7s
- Model contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIQUE PROMO S.R.L. CUI RO 36232419
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALMA GROUP RESEARCH SRL CUI RO 20960700
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HOPE PROMO SRL CUI RO25668707
Valoare atribuită
72.461,50 RON
din 375.000 RON estimat
80,7%
Adjudecat la 19,3% din estimat · economie 302.538,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.