Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

“Proiectare și execuție lucrări în cadrul Proiectului: “Reabilitare și modernizare clădire de utilitate publică în scopul creșterii eficienței energetice pentru sediu primărie în comuna Terpezița, județul Dolj“

Număr anunț
SCN1059829
Autoritate contractantă
COMUNA TERPEZITA (CUI 5002118)
Furnizor / câștigător
VIOCLAR IMPEX SRL (CUI 15363004)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860.574,07 RON
Valoare atribuită
860.042,99 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
04.12.2019 13:05
Anunț de atribuire
SCNA1032483
Termen limită
09.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1071744

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
VIOCLAR IMPEX SRL CUI RO15363004
Asociați 1
MAN-SAN SRL CUI RO 7148153

Valoare atribuită

860.042,99 RON

din 860.574,07 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 531,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.