Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Contract de furnizare carne si produse din carne – lot 1 carne peste, procedura repetata
- Număr anunț
- SCN1059798
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.827,47 RON
- Valoare atribuită
- 80.450 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2019 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1030663
- Termen limită
- 16.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071703
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI lot 1 CARNE peste.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.doc.p7s
- FisaDate_DF1071703.pdf
- MODELE SI FORMULARE B.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GEOCOR TRADE IMP-EXP SRL CUI 14255365
Valoare atribuită
80.450 RON
din 80.827,47 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 377,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.