Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,2% sub estimat

ACORD CADRU PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIV DE INVESTITII: CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A BLOCURILOR DIN SECTOR 5 BUCURESTI (350 imobile - 3 LOTURI)

Număr anunț
CN1019158
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
CONCELEX SRL (CUI 6544184)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172.101.946,41 RON
Valoare atribuită
923.083.835,65 RON 21,2% sub estimat
Data publicării
26.02.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1056945
Termen limită
06.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 040-093884
Documentație de atribuire
DF1077434

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 6
ADURO IMPEX CUI 20589840
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
Asociați 8
ART CONSTRUCT ACM SRL CUI RO 23763893
CON GAZ PREST SRL CUI RO 15267570
ROMCO SYSTEM SRL CUI RO 15315902
SICOR SRL CUI 1583360
Subcontractanți 2
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 6
ADRIAN CONSTRUCT SRL CUI RO 15252286
A.F. CONSULTING SRL CUI RO 12972517
PLUS CONFORT SRL CUI 15601955
Subcontractanți 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

923.083.835,65 RON

din 1.172.101.946,41 RON estimat 21,2%

Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 249.018.110,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.