Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

ACHIZITIE ROBOT MULTIFUNCTIONAL PENTRU COSIT SI DEFRISAT VEGETATIE, COMUNA DANESTI, JUDETUL GORJ

Număr anunț
SCN1059910
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4510452)
Furnizor / câștigător
MABO VISION (CUI 33321201)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277.478,25 RON
Valoare atribuită
277.300 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
05.12.2019 11:54
Anunț de atribuire
SCNA1032633
Termen limită
23.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1071871

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MABO VISION CUI RO33321201

Valoare atribuită

277.300 RON

din 277.478,25 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 178,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.