Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat
STATII FIXE DIGITALE, STATII PORTABILE DIGITALE MOTOROLA, SAU ECHIVALENT
- Număr anunț
- SCN1059892
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- AGEXIMCO SRL (CUI 428091)
- Cod CPV
- 32344230-7 · Statii radio (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181.010 RON
- Valoare atribuită
- 165.697,09 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2019 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1032773
- Termen limită
- 17.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071836
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071836.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni pt candidati.pdf.p7s
- Proiect contract.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 165.697,09 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Statii radio Motorola, sau echivalent pt SE Turceni | — | ELTECH SRL | 36.250 RON |
| 2 | Statii fixe digitale, statii portabile digitale Motorola, sau e… | — | AGEXIMCO | 129.447,09 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGEXIMCO SRL CUI RO 428091
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELTECH SRL CUI RO 16623854
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SITAN GRUP SRL CUI RO 16633114
Valoare atribuită
165.697,09 RON
din 181.010 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 15.312,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.