Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achiziţia unui buldoexcavator echipat
- Număr anunț
- SCN1059886
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630.252,10 RON
- Valoare atribuită
- 628.800 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2019 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1032681
- Termen limită
- 17.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1071828
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1071828.pdf
- -Formulare-semnat.doc.p7m
- instructiuni pentru ofertanti-semnat.pdf.p7m
- model contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
628.800 RON
din 630.252,10 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.452,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.