Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
IZOLATOR CTS 120-2P
- Număr anunț
- CN1019105
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Cod CPV
- 44111511-6 · Izolatori electrici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.400 RON
- Valoare atribuită
- 106.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2020 15:43
- Anunț de atribuire
- CAN1034209
- Termen limită
- 25.03.2020 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1077245
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Valoare atribuită
106.000 RON
din 106.400 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.