Atribuită Anunț de participare

Achizitia de materiale sanitare

Număr anunț
SCN1016345
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE SRL (CUI 16623412)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195.000 RON
Data publicării
17.09.2018 14:42
Anunț de atribuire
SCNA1009655
Termen limită
28.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023841

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 195.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Balon Bakri 172.500 RON VAVIAN TRADING S.R.L.
2 Dispozitiv de extractie fetala cu vacuum 12.500 RON Anulat
3 Set chirurgie vaginala 10.000 RON CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
VAVIAN TRADING SRL CUI RO 4281324
Oferta 3 Individuala
Ofertant
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.