Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Achizitie utilaj in cadrul proiectului ”Achizitie buldoexcavator pentru Comuna Manoleasa, judetul Botosani”
- Număr anunț
- SCN1016326
- Autoritate contractantă
- Comuna Manoleasa (CUI 3643906)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444.164,68 RON
- Valoare atribuită
- 442.001 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2018 13:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1008470
- Termen limită
- 05.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023876
Documente
Documentația de atribuire
- 5.2 Formulare anexa.pdf.p7s
- 5.3 Draft contract.pdf.p7s
- 5.5 Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 6. Declaratie art 21.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023876.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
442.001 RON
din 444.164,68 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.163,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.