Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Servicii de inspectie tubing, burlane si refacere filete

Număr anunț
SCN1016318
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
BATBASCOV (CUI 167662)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.000 RON
Valoare atribuită
285.000 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
17.09.2018 13:28
Anunț de atribuire
SCNA1007999
Termen limită
01.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023808

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BATBASCOV CUI 167662
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

285.000 RON

din 300.000 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 15.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.