Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,2% sub estimat
Reflectometre optice (OTDR) și Aparate de sudură fibre optice (SPLICER)
- Număr anunț
- SCN1016288
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- TELEPRECISION-MTS SRL (CUI 25535204)
- Cod CPV
- 42662200-6 · Echipament de sudare neelectrica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.560,18 RON
- Valoare atribuită
- 141.284 RON 16,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2018 10:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1007448
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023423
Documente
Documentația de atribuire
- 2018 ECHIP Caiet de sarcini si Tabele de conformitate-semnat.PDF.p7s
- 2018 ECHIP CLAUZE CONTRACTUALE-semnat.PDF.p7s
- 2018 ECHIP DA-semnat.PDF.p7s
- 2018 Formulare Lot1-semnat.doc.p7s
- 2018 Formulare Lot2-semnat.doc.p7s
- 2018 Formulare Lot3-semnat.doc.p7s
- 2018 Formulare Lot4-semnat.doc.p7s
- Anexa 1 Tabel de conformitate OTDR_etII_SEAP-semnat.doc.p7s
- Anexa 2 Tabel de conformitate MiniOTDR_etII_SEAP-semnat.doc.p7s
- Anexa 3 Tabel de conformitate SPLICER_etII_SEAP-semnat.doc.p7s
- Anexa 4 Tabel de conformitate MiniSPLICER_etII_SEAP-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1023423.pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 168.560,18 RON Adjudecat: 141.284 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reflectometru optic (OTDR) | 73.490,50 RON | TELEPRECISION-MTS S.R.L. | 73.164 RON ↓0,4% |
| 2 | Reflectometru optic (MiniOTDR) | 7.675 RON | Anulat | — |
| 3 | Aparat sudură fibră optică (SPLICER) | 54.665,34 RON | CELESTA COMEXIM S.R.L. | 68.120 RON |
| 4 | Aparat sudură fibră optică (MiniSPLICER) | 32.729,34 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CELESTA COMEXIM SRL CUI RO 3803128
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TELEPRECISION-MTS SRL CUI RO 25535204
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Valoare atribuită
141.284 RON
din 168.560,18 RON estimat
16,2%
Adjudecat la 83,8% din estimat · economie 27.276,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.