Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 83,8% sub estimat

Detergenti profesionali si alte produse biocide

Număr anunț
SCN1016261
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
VIA COM SRL (CUI 9211877)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274.434,40 RON
Valoare atribuită
44.584,83 RON 83,8% sub estimat
Data publicării
17.09.2018 09:07
Anunț de atribuire
SCNA1006918
Termen limită
03.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023789

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VIA COM SRL CUI RO 9211877

Valoare atribuită

44.584,83 RON

din 274.434,40 RON estimat 83,8%

Adjudecat la 16,2% din estimat · economie 229.849,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.