Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,8% sub estimat
Contract de furnizare, instalare, punere în funcţiune și admiterea funcționării unor echipamente de incalzire si prepararea apei calde-Centrala termica, la imobilul din Str. Amiral Constantin Bălescu nr. 18
- Număr anunț
- SCN1016253
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- MIRAL INSTAL COMPANY SRL (CUI 15198012)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.439,20 RON 44,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2018 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1007613
- Termen limită
- 02.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023883
Documente
Documentația de atribuire
- Contract furnizare centrale-final-semnat.pdf.p7s
- cs final echip incalzire-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023883.pdf
- formulare sicap-centrala termica-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIRAL INSTAL COMPANY SRL CUI RO 15198012
Valoare atribuită
110.439,20 RON
din 200.000 RON estimat
44,8%
Adjudecat la 55,2% din estimat · economie 89.560,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.