Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
sistem de bronhoscopie in scop diagnostic si extragere corpi straini
- Număr anunț
- SCN1016235
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33168100-6 · Endoscoape (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 248.000 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2018 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1005590
- Termen limită
- 24.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023702
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini sistem bronhoscopie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023702.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
248.000 RON
din 252.100,84 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 4.100,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.