Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziție utilaj multifuncțional (buldo-excavator) pentru Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență al Comunei Grănicești, in cadrul proiectului finantat prin FEADR, Sm 19.2 „ACHIZIȚIE UTILAJ MULTIFUNCȚIONAL (BULDO-EXCAVATOR), COMUNA GRĂNICEȘTI, JUDEȚUL SUCEAVA”.
- Număr anunț
- SCN1016223
- Autoritate contractantă
- Comuna Granicesti (CUI 4441280)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296.280,60 RON
- Valoare atribuită
- 295.910 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2018 06:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1007146
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023733
Documente
Documentația de atribuire
- 3.3 Clauze contractuale-semnat.pdf.p7s
- 4. Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023733.pdf
- Sectiunea formulare Granicesti-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
295.910 RON
din 296.280,60 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 370,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.